Hobby Forumz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ai venit Vizitator! Ultima ta vizita a fost Joi Ian 01, 1970. Ai postat de 1 de ori pe forum.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ????

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mihnea22

mihnea22


masculin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 48
Location : bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2009

Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Empty
MesajSubiect: Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ????   Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? EmptyJoi Ian 22, 2009 1:00 am

Sal...

Cum gasesc si eu pe cineva care sa imi regleze masina... un savage x 4.6 ????Am incercat cum zic ei pe DVD...dar... sincer eu nu cred ca mi-a iesit.
Din pacate cu munca asta nu prea am timp sa ajung la palat.

Numai bine

Mihnea

YM: mihnea22
Sus In jos
http://www.cooltoys.ro
amd

amd


masculin Numarul mesajelor : 10
Varsta : 32
Location : bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2009

Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Empty
MesajSubiect: Re: Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ????   Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? EmptySam Ian 24, 2009 12:45 pm

peste o saptamana va pot ajuta eu daca dorti pt ca atunci intru si eu in vacanta si am mai mult timp liber
astazi ne intalnim la palat pe la 2 asa ca daca pteti ajunge ar fii perfect

bafta
Sus In jos
mihnea22

mihnea22


masculin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 48
Location : bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2009

Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Empty
MesajSubiect: Re: Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ????   Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? EmptyDum Ian 25, 2009 4:30 pm

amd a scris:
peste o saptamana va pot ajuta eu daca dorti pt ca atunci intru si eu in vacanta si am mai mult timp liber
astazi ne intalnim la palat pe la 2 asa ca daca pteti ajunge ar fii perfect

bafta


Din pacate am citi mail-ul duminica, deoarece NU am fost in bucuresti...
Nu e problema, pot astepta...
putem vb si pe mess
YM: mihnea22

MERCI MULT

Numai bine
Mihnea
Sus In jos
http://www.cooltoys.ro
daktary
Vizitator
Anonymous



Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Empty
MesajSubiect: Re: Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ????   Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? EmptyVin Dec 25, 2009 8:52 pm

Sal am o intrebare de incepator: ce combustibil alternativ pot folosi la un motor termic in de combustibilul conventional pe baza de nitro? Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Icon_question Am auzit ca as putea sa prepar un amestec din proportii egale de eter etilic petrol lampant si uleu de ricin Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Icon_smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Empty
MesajSubiect: Re: Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ????   Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ???? Empty

Sus In jos
 
Cineva sa imi regleze si mie masina se poate ????
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hobby Forumz :: AUTOMODELISM :: PRIMII PASI (sau coltul incepatorului)-
Mergi direct la: