Hobby Forumz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ai venit Vizitator! Ultima ta vizita a fost Joi Ian 01, 1970. Ai postat de 1 de ori pe forum.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Garajul de la Oradea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shane

Shane


masculin Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Location : oradea
Data de inscriere : 16/01/2009

Garajul de la Oradea Empty
MesajSubiect: Garajul de la Oradea   Garajul de la Oradea EmptySam Feb 07, 2009 9:32 pm

Very Happy Salut,ca idee,va arat cateva din masinutele mele actuale,incept cu Iwaver,scara 1/28,cumparat de nou,are tuning la :motor
servo directie
acumulatori
si alte piese minuscule
Alt automodel ar fi un onn road,ceva chinezerie,dar e super misto,cu caroseria de tir,cu un kit de lumini,super misto seara,are upgrade la:motor
acumulatori
incarcatorul(cel original a facut bum in 10 minute)
variator(si variatorul acelasi soarta ca si incarcatorul)
kitul de lumini

Si ultimu despre care va zic pt moment este un automodel termic,scara 1/7,nu stiu de la ce firma e,motor de 4.1cc,toba sport,cauciucuri de sosea,caroserie noua,nu sunt modificari de tuning aduse la model!

Si nu stiu daca e voie sa postez despre navomodele aicea,dar eu incalc cateaodata legea,am sa postez,am si un navomodel,de viteza,barca a fost cumparata din ceva magazin din ro....fiind chinezeasca,dupa o iesire de 10 min s-a ars,ehh,m-am enervat si am facut-o de la a-z,modificari aduse:motoare mai mari,seria 480
regulator no limit
rc 2 canale-400 metri raza
acumulator lippo 11,1v,1100 MhA
servo viteza,angrenaje metal
Garajul de la Oradea P1030310
Garajul de la Oradea P1030915[/url
[url=https://servimg.com/view/13517655/11]Garajul de la Oradea P1030916

Garajul de la Oradea P1030918
Garajul de la Oradea Poza10
Garajul de la Oradea Poza_m10
Garajul de la Oradea Auto_r10
Garajul de la Oradea Barcut10
Garajul de la Oradea Ceas10
Garajul de la Oradea Cutie_10
Sus In jos
porcofon
ADMIN
ADMIN
porcofon


masculin Numarul mesajelor : 93
Varsta : 47
Location : bucuresti
Data de inscriere : 10/01/2009

Garajul de la Oradea Empty
MesajSubiect: Re: Garajul de la Oradea   Garajul de la Oradea EmptySam Feb 07, 2009 9:37 pm

frumos garaj! sa-l stapanesti sanatos!

p.s. poti posta orice model. sectiunea expozitie nu este dedicata explusiv automodelelor.
Sus In jos
https://hobby.canadian-forum.com
 
Garajul de la Oradea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Garajul meu...
» garajul lui porcofon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hobby Forumz :: EXPOZITIE-
Mergi direct la: